Uitslagen Houtskoolcup 2021

 

Houtskoopcup Uitslag Pampus - Gold

 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4
1 111 Mark Neeleman, Marcelien Neeleman 8,0 1 4 1 2
2 357 Paul Bournas, Thomas van der Wijngaard 11,0 1 2 4 4
3 449 Marco Bosma, Hans Meijer 15,0 7 1 2 5
4 365 Peter Hoogendam, Joost Houweling 21,0 6 8 6 1
5 430 Gert Pauli, Corjan Schouten 27,0 2 10 7 8
6 444 Bart In der Maur, George In der Maur 33,0 2 5 3 dns
7 361 Joep Kuhlwilm, Eric Bakker 33,0 8 9 10 6
8 433 Walter van Voorst van Beest, Eduard Hafkamp 36,0 4 20 5 7
9 442 Sander Jorissen, Wanda Meijst 37,0 11 14 9 3
10 99 Angela Brandsma, Attie Brouwer 40,0 6 11 13 10
11 432 Rob de Bruin, Coen Alewijnse 45,0 8 12 16 9
12 392 Bob Heineke, Daan Freriks 47,0 9 7 8 dns
13 57 Milco Alblas, Berend Alblas 51,0 4 18 18 11
14 371 Joop van der Pijl, Thom van der Pol 52,0 3 3 dns dns
15 410 JP Prins, Willem Prins 56,0 7 15 11 dns
16 459 Max Blom, Boris Bulk 57,0 5 6 dns dns
17 307 Hertzen Oost, Jacqueline Oost 59,0 5 16 15 dns
18 424 Roelof van Olst, Volkert Teding van Berkhout 62,0 9 13 17 dns
19 59 Jan Bijleveld, Harry Bijleveld 64,0 10 17 14 dns
20 450 Edo Bakker, John van Altena 65,0 11 19 12 dns
21 421 Ard van Aanholt, Daan Jalving 72,0 3 dns dns dns
22 313 Arie Versloot, Erik Brave 79,0 10 dns dns dns

 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.024.003
Copyright 1986 - 2017, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl

 

Houtskoolcup Uitslag Pampus - Silver

 

No Zeilno Naam Punten 1 2 3 4
1 441 Koene Talsma, Roeland Begemann 23,0 16 3 3 1
2 108 Quintus Lampe, Willem Nico Potma 30,0 dsq 5 2 2
3 362 Eltjo Heddema, Lukas 34,0 15 11 5 3
4 295 Jeroen de Groot, Martin van Wettum 35,0 12 1 1 dns
5 454 Jack Kamminga, Leon Heddes 42,0 15 2 4 dns
6 447 Frank van der Stok, Sipko Schotanus 51,0 17 7 6 dns
7 413 Jan van Staveren, Pascal Meijer 59,0 13 4 dns dns
8 10 Egbert de sauvage, Sabine Kreisel 63,0 13 8 dns dns
9 367 Pieter Vinks, Esther Uhlman 65,0 14 9 dns dns
10 411 Wilfred Stutterheim, Gijs Maks 67,0 12 13 dns dns
11 106 Ton Vos, Henk de Jong 68,0 14 12 dns dns
12 36 Lieuwe Gietema, Eline Pieters 71,0 dns 6 dns dns
13 19 David Wortman, Han Wortman 73,0 16 15 dns dns
14 335 Boele Staal, Rob Labadie 75,0 dns 10 dns dns
15 420 Jan Willem Bouman, Arnold Schuurman 79,0 dns 14 dns dns
16 315 Ieke Moerdijk, Frank Ex 81,0 18 dns dns dns
17 440 Sierk Jan ter Haar, Marloes Kamminga 84,0 dns dns dns dns
17 337 Richard Koster, Robin Claushuis 84,0 ret dns dns dns
17 438 Bart van Soest, Hans van Soest 84,0 dns dns dns dns
20 419 Enno Bekkering 86,0 dns dns dns dns

 

ZW Zeilwedstrijden programma, 4.024.003
Copyright 1986 - 2017, Leo G Eggink, Zoetermeer
Voor info over ZW: http://www.zw-scoring.nl